Konfiguracja routerów

Sieć bezprzewodowa zarówno w domu jak i firmie jest dużym ułatwieniem korzystania z Internetu szczególnie jeśli dostęp do sieci ma większa ilość użytkowników. Router to urządzenie sieciowe, które służy do łączenia różnych sieci komputerowych.
Najprościej mówiąc, router pozwala na bezprzewodowe korzystanie z Internetu przez wiele komputerów, które za pomocą sieci Wifi łączą się z urządzeniem. Nasz zespół specjalizuje się również w podłączaniu takich urządzeń, ich konfigurowaniu, ale przede wszystkim w zabezpieczaniu sieci. Jeśli nie chcesz, by Twój sąsiad korzystał z Twojej niezabezpieczonej sieci Wifi musisz zadbać o odpowiednie zabezpieczenia. Nasz zespół serwisowy pomoże Ci zainstalować sprzęt oraz właściwie go zabezpieczyć.

Do podłączenia routera i odpowiedniego skonfigurowania potrzebna jest przede wszystkim fachowa wiedza, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdą konfiguracją, ale przede wszystkim odpowiednio zabezpieczą sieć przed niechcianymi użytkownikami. Nie zapominaj, że bezpieczeństwo w sieci jest bardzo ważne dlatego odpowiednio zabezpieczenie urządzenie do podstawa.

Co możemy zapewnić?

  • Konfigurację routerów zarówno dla sieci domowych jak i firmowych
  • Zmianę hasła podczas pierwszej konfiguracji
  • Mocny klucz sieciowy
  • Właściwy algorytm szyfrowania
  • Filtrowanie adresów MAC
  • Aktualizację oprogramowania routera
  • Wsparcie techniczne
Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje urządzenie działa poprawnie, a Ty jako użytkownik sieci jesteś w niej bezpieczny wybierz profesjonalną firmę, która zapewni Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie pozwala nam na zapewnienie poprawnej konfiguracji urządzenia wraz z właściwym algorytmem szyfrowania oraz ustanowienia mocnego klucza sieciowego. Każda instalacja i konfiguracja jest dostosowana do potrzeb użytkowników - inaczej urządzenie zostaje dostosowane do sieci domowej, a inaczej do firmowe, gdzie korzysta z niej większa liczba użytkowników.