Podłączanie Smart TV

Producenci telewizorów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów tworzą coraz bardziej inteligentne urządzenia. Dlaczego inteligentne? Ponieważ takie miano otrzymały urządzenia, które posiadają funkcję Smart TV. Telewizory znanych marek dzięki tej funkcji umożliwiają oglądanie filmów z sieci bez konieczności uruchamiania laptopa bądź komputera stacjonarnego. Z praktycznego punktu widzenia wygląda to tak, że odbiornik telewizora łączy się z siecią Internet. Takie urządzenie z jednej strony spełnia funkcję telewizora, a z drugiej urządzenia, dzięki któremu możemy swobodnie surfować po sieci.


Chcesz połączyć swój telewizor z bezprzewodową siecią domową? To dobre rozwiązanie szczególnie, że nie trzeba wiercić dodatkowych gniazdek ani rozprowadzać kabli. Jedyny nakład pracy ogranicza się do odpowiednich ustawień w telewizorze dotyczących sieci WLAN. Masz z tym problem? Jeśli tak - chętnie służymy pomocą! Pomożemy Ci podłączyć telewizor i odpowiedni skonfigurować, byś mógł cieszyć się z korzystania z Internetu na swoim telewizorze.

Zalety korzystania ze SMART TV:

  • Możliwość przeglądania stron internetowych na telewizorze
  • Dostęp do różnorodnych filmów dzięki wbudowanym aplikacjom
  • Możliwość korzystania z rozmów Skype po zamontowaniu kamerki internetowej
  • Łatwy dostęp do sieci Internetowej
  • Nowoczesne rozwiązanie technologiczne w Twoim domu


Kupiłeś nowy telewizor z dostępem do Smart TV i nie wiesz jak prawidłowo podłączyć go i skonfigurować z bezprzewodową siecią domową? Skontaktuj się z nami. Nasz wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem poradzi sobie z każdym zadaniem. Mamy doświadczenie w konfiguracjach telewizorów różnorodnych producentów, takich jak Philips, Samsung, Toshiba, Sharp, LG czy Sony. Praktykowanie z różnorodnymi markami pozwoliło nam na zebranie bogatego doświadczenia, które na bieżąco możemy wykorzystywać. Bez problemu zainstalujemy wszystkie potrzebne i niezbędne aplikacje, które sprawią, że korzystanie ze Smart TV będzie jeszcze przyjemniejsze. Podpowiemy również jakie nowe aplikacje są dostępne i co warto dodatkowo zainstalować na urządzeniu.